Meist

Hea Iluversumi Külastaja!

Tootevaliku kujundamisel olen arvestanud klientide soove ning hetkel ilu, tervise- ja fitnessimaastikul valitsevaid trende ja suundi. Lisaks sellele tutvustan ja toon Teieni uusi, põnevaid ja tervislikke tooteid laiast maailmast.

Loodan, et tootevalikust leiab endale igaüks midagi oma ilu rõhutamiseks ja tervise säilitamiseks.

Mõnusat šoppamist,

Liisu Aava
Iluversumi Ilu- ja tervisemaailma juht
liisu@iluversum.ee
Skype: liisu.aava


Iluversumi toovad Sinuni suurte kogemustega tegijad, kellel on üle 8 aasta kogemusi e-kaubanduses. Oleme müünud üle miljoni toote ja edukalt teenindanud rohkem kui 200 000 klienti. Garanteerime kiire tarne, rahulolu ja laitmatu klienditeeninduse. Meid saab usaldada!

Iluversum on ilu-, tervise- ja fitness-kaupade müügile orienteeritud jaemüügibränd, mille eesmärgiks on propageerida heaolu ja enesekindlust ning muuta kättesaadavaks tervislikud eluviisid kiire elustiiliga ennast hindavale inimesele.

Meie tootevalikus pole ruumi keskpärasusele ning seda kinnitavad ka rahvusvaheliselt tunnustatud brändid, mis erinevates kaubagruppides esindatud on. Ilu ei ole ilu ilma järgmiste nimedeta: Hugo Boss, Versace, Elizabeth Arden, Calvin Klein, Guess, Moschino. Fitness-maailmas ei saa aga üle ega ümber tegijatest nagu seda on Sport Definition, Optimum Nutrition, AllNutrition, Prozis, Fa Nutrition, OstroVit. Tervise- ja ökosõbrad leiavad Iluversumi tootevalikust tõeliseid super-leide sellistelt brändidelt nagu Diet Food, Together Health, Maya Gold, Now Foods, Nacomi ja Saules Fabrika.

Iluversumi brändid

Toote- ja brändivaliku komplekteerimisel on lähtutud rangetest kvaliteedinõuetest, mugavusest ja terviklikkusest, et leiaksid kõik vajaliku enda sisemise ja välimise ilu eest hoolitsemiseks ühest kohast.

Seisame parema Sinu eest! Iluversum – Be fit. Be beautiful!

Iluversumi brändid

Iluversumi logo disainis Martin Lazarev @Vectorino Graphic Design (https://www.facebook.com/VectorinoDesign). Suured tänud Martin, oleme väga õnnelikud!