Koostöö & sponsorlus

Kui oled aktiivne ja sportlik inimene, siis Team Iluversum on mõeldud just Sulle.

Team Iluversum Team Iluversum

Mis on Team Iluversum?

Team Iluversum koosneb aktiivsetest ja andekatest erivaldkonna inimestest, kellega üheskoos oleme missioonil, mille eesmärgiks on propageerida inimestele tervislikke eluviise, olla neile eeskujuks läbi oma tegemiste ning julgustada neid astuma julgeid samme oma unistuste täideviimise suunas.

Missioonil on meie abivahenditeks Iluversumi mainekad ning kvaliteetsed tervise- ja ilutooted, mis annavad meie hingele sooja ka kõige külmemal talvepäeval. Rääkimata suvisest värskusest ja vabadusest, mida võime pakkuda oma kehale just tänu Iluversumi kvaliteetsele ja mitmekesisele tootevalikule. Vabasta oma keha ahelaist – ole ise tema valitseja. #iluversum

Vastutasuks toetame kõiki liikmeid ja kaasvõitlejaid ka nende eesmärkide saavutamisel oma mitmekesise tootevaliku, sponsorluse, varustuse ja muu vajalikuga.

Team Iluversum
Koostöö

Kes on oodatud liituma?

Team Iluversumiga on oodatud liituma nii naised kui mehed, kelle mõttemaailm ühtib meie omaga. Liitumisel ei ole määrav, kas oled sportlane, laulja, blogija, modell või mõne muu eluvaldkonna esindaja. Eriti kõrgelt hindame aktiivsust, sotsiaalset võimekust, loovust ja kohusetunnet, millest lähtuvalt koostame ka personaalse pakkumise koostöö tegemiseks.

Otsime pidevalt uusi ja huvitavaid koostööpartnereid, kelle tooteid üheskoos Iluversumi e-poes vahendada. Teeme koostööd erinevate Eesti tuntud inimeste, blogijate, arvamusliidrite ja turundajatega. Toetame erinevaid sotsiaalseid projekte Eestis. Kui tunned, et meil on võimalik koostööd teha või soovid saada sponsorlust ükskõik, millisel moel, siis võta meiega ühendust. Nagu öeldakse – küsija suu pihta ei lööda.


Koostöö- ja sponsorlusvaldkonnad

Otsime iluspetsialisti

Brändid ja tooted

Brändid ja tooted

Täiendame pidevalt Iluversumi tootevalikut. Meil on ülimalt tublid tootejuhid, tugev taust e-kaubanduses, logistikavõrgustik, ladu. Oleme võimelised müüma ja komplekteerima sadu pakke päevas. Kui Sul on mõni huvitav toode või bränd, mida sooviksid Iluversumis müüa, siis võta meiega ühendust.

Blogijad, YouTuberid ja Instagrammerid

Blogijad, YouTuberid ja Instagrammerid

Teeme koostööd erinevate tuntud blogijatega nii kodumaalt kui ka mujalt. Kui Sul on arvestatav jälgijaskond, tahad proovida Iluversumi erinevaid tooteid, teenida lisatulu, siis kirjuta meile. Pakume hea sisu eest väärt tasu. Oleme valmis sõlmima pikemaajalisi lepinguid ja pakkuma igakuiselt püsivat lisasissetulekut. Hindame lojaalsust ja pikaajalist koostööd. Testi tooteid tasuta.

Treenerid, toitumisnõustajad ja aktiivsed inimesed

Treenerid, toitumisnõustajad ja aktiivsed inimesed

Mitmed tuntud treenerid Eestist testivad meie tooteid ja annavad neile ka tagasisidet. Hindame nende arvamust kõrgelt ning oleme alati avatud uutele pakkumistele. Kui tunned, et Iluversumi tootevalik pakub Sulle huvi, siis ootame Sinu kirja.

Üritused, võistlused ja vaba aeg

Üritused, võistlused ja vaba aeg

Toetame erinevaid üritusi alates discgolfist lõpetades spordivõistluste ja huviringidega. Pakume Iluversumi auhindu auhinnalauale, teeme koostööd ja toetame sportlikku eluviisi. Soovid toetust mõnele eelmainitud tegevusele? Kirjuta.

Kui oled avatud, soovid saavutada midagi enamat, mõtled väljaspool piire ning tunned, et saame olla üksteisele kasulikud, siis jaga meiega oma mõtteid e-posti aadressil team@iluversum.ee. Sinust võib saada järgmine Team Iluversum liige.